Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Bromierzyk - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z garażem Zaborówek

Zaborówek(Bromierzyk + 19 km)

869 900 zł155,30 m² 5 601 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:513 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Nowy segment Skrajny w stanie deweloperskim o powierzchni ok.155 m2, usytuowany na pięknej dużej działce, w Malowniczej miejscowości, blisko terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

121 900 zł1 219 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Tylko u nas! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działek położonych w malowniczej okolicy Wilkowa Polskiego, pomiędzy rzeką Wisłą a Kampinoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Altanka

Altanka(Bromierzyk + 14 km)

749 615 zł88,19 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:642 m²

Na sprzedaż dwa nowoczesne domy jednorodzinne dwulokalowe osiedle modern space, położone w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji - miejscowość Altanka, gmina Sochaczew. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Lasocin

Lasocin(Bromierzyk + 3 km)

3 600 000 zł500 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:16 800 m²

Rezydencja w sercu Puszczy Kampinoskiej 1,68 hektara prywatnej przestrzeni absolutna cisza, las i luksus Wyjątkowa posiadłość rezydencjonalna położona bezpośrednio przy granicy Kampinoskiego.

Szczegóły ogłoszenia

829 250 zł3 317 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość znajduje się w miejscowości Sowia Wola, w gminie Czosnów przy asfaltowej, oświetlonej ulicy. Sieci przesyłowe wszystkich mediów przebiegają wzdłuż ulicy, przy której.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł591 m² 3 130,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy ofertę sprzedaży nieruchomości, która stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących przestrzeni do stworzenia wymarzonego miejsca do życia lub prowadzenia działalności. To.

Szczegóły ogłoszenia

9 990 000 zł28 000 m² 356,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka w miejscowości Wolica, gmina Nadarzyn Nieruchomość o powierzchni 28 000 m2 Objęta mpzp o przeznaczeniu - mn/u - Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Bramki

Bramki(Bromierzyk + 16 km)

1 100 000 zł3 728 m² 295,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowo-mieszkaniowa o powierzchni 3728 m , położona w miejscowości Bramki (gmina Błonie), bezpośrednio przy trasie Poznańskiej dk 92, łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł6 505 m² 176,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjne działki usługowe o łącznej powierzchni 6500m2 w Zakroczymiu: - lokalizacja przy drodze na Płock, - bezpośrednie sąsiedztwo trasy S7 Warszawa - Gdańsk, - 45 km od Warszawy, - 100.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz ciszy i spokoju w otoczeniu przyrody i myślisz o inwestycji z dużym potencjałem? Lubisz aktywnie spędzać wolny czas i cenisz miejsca z ciekawą historią? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bromierzyk,mazowieckie

1 149 000 zł520 m² 2 209,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Przestrzeń, cisza i kontakt z naturą, to tylko niektóre atuty tego miejsca Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych 520,53 m.kw technologia.

Szczegóły ogłoszenia