Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Bromierzyk

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Kazuń Polski

Kazuń Polski(Bromierzyk + 22 km)

192 000 zł1 068 m² 179,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prosta, gotowa do zabudowy działka w Kazuniu Polskim. Przybliżone wymiary 31x34 Plan zagospodarowania przestrzennego pozwala na zabudowę wolnostojącą jednorodzinną. Oznaczenie na planie mn2.3.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wola Pasikońska

Wola Pasikońska(Bromierzyk + 5 km)

157 800 zł2 630 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| działka o powierzchni 2630 m2, częściowo zalesiona, położona w kompleksie 10 działek. Oddalona o 10 km od Sochaczewa oraz około 50km od Warszawy. Położona w bardzo urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Sowia Wola Folwarczna

Sowia Wola Folwarczna(Bromierzyk + 18 km)

321 000 zł1 284 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość położona jest we wsi Sowia Wola Folwarczna. Zgodnie z planem miejscowym jest możliwość zabudowy jednorodzinnej. Działka kształtna ,z dostępem do mediów, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Janaszówek

Janaszówek(Bromierzyk + 10 km)

498 500 zł20 956 m² 23,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania mamy piękną działkę z domem do zamieszkania w miejscowości Janaszówek w Gminie Sochaczew. Nieruchomość o powierzchni 20956m 2 w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Adamów

Adamów(Bromierzyk + 25 km)

19 000 zł500 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa z częścią biurową adamów/żuków, dostępna od zaraz dla kogo? To idealna propozycja dla przedsiębiorcy poszukującego funkcjonalnej przestrzeni do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł52 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 52 m, os. Victoria Silver Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania położonego na spokojnym i zielonym osiedlu Victoria. Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Święcice

Święcice(Bromierzyk + 24 km)

40 920 €8 800 m² 4,65 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowy obiekt magazynowy o powierzchni 8 800 m2 (możliwość wynajęcia większej lub mniejszej powierzchni) w nowoczesnym centrum logistycznym. Święcice standard: siatka słupów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Świerkowa

Sowia Wola(Bromierzyk + 18 km)

398 000 zł1 613 m² 246,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rekomendujemy do zakupu Działkę budowlaną o powierzchni 1600 m2 w Sowiej Woli objęta mpzp z możliwością zabudowy jednorodzinnej i bliźniaczej, dla rodziny chcącej korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Adamówek

Adamówek(Bromierzyk + 24 km)

266 871 zł8 087 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż - niezwykła działka siedliskowo-rekreacyjna u progu Puszczy Kampinoskiej - Adamówek, ul. Pańska W samym sercu mazowieckiego krajobrazu, gdzie wieś Adamówek wtula się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa, ul. Grodziska

Łąki,Błonie(Bromierzyk + 20 km)

2 053 500 zł5 550 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny pod zabudowę przemysłowo-produkcyjną w miejscowości Błonie. Nieruchomość idealna dla inwestora planującego rozwój w sektorze produkcyjnym. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bromierzyk,mazowieckie

1 149 000 zł520 m² 2 209,62 zł/m²